STAR ÇİÇEK
Your Cart

Hakkımızda

ALANYA STAR Düğün Organizasyonu; Kuruluşundan bugüne kadar temel ilke olarak müşteri memnuniyetini benimsemiştir. Yaratıcı tasarımları, etkili çözümleri, kendi ekip ve ekipmanları ile özel günlerinizi daima hatırlanacak birer güne dönüştürmeyi amaçlamaktadır.

     ALANYA STAR Organizasyon hayatınızın özel anlarını, ve size özel dekorasyonları ile unutulmaz kılar.

Sektördeki tecrübesi ve iş disiplini ile Masal Organizasyon sizlere en iyi hizmeti vermektedir.

      Profesyonelce yaptığımız kaliteli organizasyonların başında Düğün Organizasyonları gelmektedir. Firmamız hayallerinizi ve hayatınızı birleştireceğiniz bu özel günde organizasyonunun kusursuz sonuçlanması için bütün ekip ve ekipmanlarıyla yanınızdadır. Düğün organizasyonları için bünyemizde ki ekipman alt yapısı ve profesyonel düğün ekibimizle birbirinden kaliteli ve şık düğünlere imzamızı atıyoruz. Düğün hazırlıklarınız için dilerseniz pek çok çözüm ortağımızı sizlerle paylaşıyoruz.

     Düğün mekanı seçiminden, düğün davetiyeniz ve nikah şekerinize, masa sandalye süslemelerinde renk seçimi, şamdanlı, mumlu, çiçekli masa üstü düzeni, gelin yolu, nikah masası, volkan, lazer ve havai fişek gösterileri, barkovizyon, video çekimi, sahne ses sistemleri, dj orkestra ve sanatçı danışmanlık hizmetlerine kadar her türlü ayrıntıyı koordine eder, mümkün olduğunca hesaplı ve kaliteli hizmet sunarız..